KONST / Litografier / Färglitografi 16197357
nr 1619 7357
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Sommar i skärgården. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bildmått: 38x51 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:43:29
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö